Her geçen gün artan ürün çeşitliliğiyle dikkat çeken Majix Sport markası, arkasındaki Lider Kozmetik'in global gücü ve üretim kapasitesiyle Türkiye ve Dünya pazarında önemli bir konuma ulaşmıştır.

 

Erkek cildi için özel olarak geliştirilen Majix Sport ürünleri bugün dünya çapında 90 ülkede tüketicileriyle buluşmaktadır.Günlük bakım ihtiyacı düşünülerek hazırlanan bu özel ürünler, konforlu tıraş ve yanma etkisini ortadan kaldıracak tıraş sonrası ürünleri, zeytinyağ mucizesini tıraş ürünleriyle buluşturan düyanın ilk zeytinyağlı tıraş köpüğü, ter kokusuna karşı performanslı deodorantlar gibi geniş bir yelpazeye sahiptir.

 

Şu an Gebze Dilovası Sanayi Bölgesinde 30 bin metrekarelik üretim tesisinde yılda 105 milyon adet entegre üretim kapasitesine sahip olan Lider Kozmetik Lider kozmetik ISO 9001 ve GMP kalite standartlarına uygun ürünler üretmektedir.

 

Teknolojinin son olanaklarının kullanıldığı üretim tesislerinin yanı sıra ürün geliştirme aşamasında uzman kadrosu ile yoğun ve detaylı Arge çalışmalarıyla da dikkat çeken Lider Kozmetik yıllık cirosunun %5’lik bölümünü Arge yatırımlarına ayıran ve araştırmaya önem veren bir kurum olarak çalışmalarına devam etmektedir.